Producenci
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 19-37cali czarny, 25kg
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 19-37cali czarny, 25kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Przegubowy wysięgnik z regulacją odległości od ściany
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 37 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 25 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 65 mm |
| Wysięg (maks.) | 260 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wymiary całkowite: 190 x 57 x (65 - 260) mm |
| Waga | 1.3 kg |