Producenci
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali 45kg pochylny, slim, czarny
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali 45kg pochylny, slim, czarny
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA;
- Uchwyt typu Slim - tylko 36 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny Slim |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Szerokość: 465 mm |
| Waga | 1.398 kg |
| Pozostałe parametry | - Regulacja kąta pochylenia: 0 do -12° |