Producenci
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali slim, 45kg, czarny
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali slim, 45kg
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim - tylko 28 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 28 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Szerokość: 465 mm |
| Waga | 1.131 kg |