Producenci
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 42-80cali slim czarny
Opis
Uchwyt ścienny LCD/LED 42-80cali slim
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Uchwyt typu Slim - tylko 16 mm pomiędzy wyświetlaczem a ścianą
- System blokady zapadkowej ułatwiający montaż oraz demontaż
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 700 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 500 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 16 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt ścienny Slim |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 833 x 600 x 22 mm |
| Waga | 2.78 kg |