Producenci
Techly Uchwyt ścienny TV 40-65cali 35 kg obrotowy uchylny
Opis
Wiele innych uchwytów, które można przechylić do przodu, a także obrócić/odchylić w lewo i prawo, jest dość dużych i nie można ich złożyć bardzo kompaktowo, co utrudnia ustawienie telewizora blisko ściany. Ten uchwyt nie ma tego problemu: można go złożyć do 54 mm od ściany .
Jego ultracienka konstrukcja ułatwia obsługę i szybkie ustawienie, ale jednocześnie ma solidną konstrukcję, która jest w stanie utrzymać monitor o wadze do 35 kg.
- Niski profil pasujący do nowych smukłych telewizorów LED
- Nowy system pochylania umożliwiający regulację kąta od -2 do +12
- Ozdobne rękawy na ramionach zapewniają lepsze zarządzanie kablami i ładny wygląd
- Profil uchwytu odpowiedni do ultracienkich telewizorów LED LCD 40-65"
- Obsługuje standard VESA do 600x400 mm
- Maksymalna obsługiwana waga: 35 kg
- Punkty regulacji ramienia z maksymalnym wysunięciem poziomym 539 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 54 mm |
| Wysięg (maks.) | 539 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 480 x 364 x (54-539) mm |