Producenci
Techly Uchwyt ścienny TV LED/LCD 17-32'
Opis
CA-LCD G112 to ramię monitora z wbudowaną sprężyną gazową do precyzyjnej regulacji położenia. Elastyczność nachylenia i obrotu zapewnia ekstremalną personalizację pozycjonowania monitora. Ponadto produkt zawiera płytę VESA o szybkim uwalnianiu, która ułatwia instalację. Zintegrowane zarządzanie kablami porządkuje kable w uporządkowany sposób.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 35 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 420 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Akcesoria w zestawie | Materiał instalacyjny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 523 x 114 x 370 mm |