Producenci
Techly Uchwyt ścienny do TV 43-80 cali 50kg obrotowy uchylny
Opis
Wysuwany uchwyt do telewizora z wysięgnikiem 1015 mm i niemal nieograniczoną możliwością obrotu.
Oferuje maksymalny zasięg widzenia, odpowiadając na prawie każde wyzwanie edycyjne. Wytrzymałe ramiona zapewniają mocne wsparcie dla większych i cięższych telewizorów o wadze do 50 kg.
Instalacja i demontaż telewizora jest uproszczona dzięki unikalnemu mechanizmowi szybkiego zwalniania.
Pochylenie zapewnia optymalny kąt widzenia. Zintegrowane zarządzanie kablami zapewnia czysty i schludny wygląd.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 82 mm |
| Wysięg (maks.) | 1015 mm |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |