Producenci
Techly Uchwyt ścienny do TV LCD/LED 13-30cali 23kg VESA pełna regulacja biały
Opis
Uchwyt ścienny do TV LCD/LED 13-30cali 23kg VESA pełna regulacja biały
- Umożliwia bezpieczny montaż na ścianie wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji kąta nachylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie pionowej (PIVOT)
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 23 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 60 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 98 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 80 x 109 x 98 mm |
| Waga | 0.804 kg |
| Pozostałe parametry | PIVOT: 360° |