Producenci
Techly Uchwyt ścienny do TV LCD/LED 40-80cali 50kg VESA pełna regulacja czarny
Opis
Uchwyt ścienny do TV LCD/LED 40-80cali 50kg VESA pełna regulacja czarny
- Umożliwia bezpieczny montaż ścienny dużych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji odległości wyświetlacza od ściany
- Możliwość regulacji kąta nachylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Wyposażony w poziomicę ułatwiającą montaż
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 40 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 53 mm |
| Wysięg (maks.) | 496 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 9.09 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta nachylenie: od -2° do 12° |