Producenci
Techly Uchwyt ścienny do projektora 90-150 cm
Opis
Uchwyt ścienny do projektora ICA-PM 21 hort Throw jest idealny do większości projektorów krótkoogniskowych o wadze do 15 kg.
Teleskopowe ramię z konstrukcją kolumnową umożliwia idealne ustawienie projektora pod optymalnym kątem oglądania.
Wygodne, regulowane ramiona podporowe pasują do większości projektorów krótkoogniskowych, a zintegrowane zarządzanie kablami zapewnia schludny i czysty wygląd.
Zintegrowane zarządzanie kablami elegancko ukrywa wszystkie kable podłączone do projektora.
Cechy:
- Regulowane ramiona podporowe: Łatwo pasują do większości projektorów
- Przegub obrotowy: zapewnia maksymalną elastyczność oglądania
- Regulowana długość dla Twoich różnych wyborów
- Złącze obrotowe 360° zapewniające optymalne kąty widzenia
- Konstrukcja pochylona: umożliwia maksymalne możliwości oglądania
- Zintegrowane zarządzanie kablami: zachowaj porządek i ład
Dane techniczne
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 1528 mm |
| Wysięg (min.) | 926 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1662 x 505 x 269 mm |
| Waga | 9.98 kg |