Producenci
Techly Uchwyt ścienny do soundbar, 10kg, czarny
Opis
Uchwyt ścienny do soundbar, 10kg, czarny
- Umożliwia montaż głośników (SoundBar) do monitora LED/LCD lub TV
- Mocowanie do uchwytu monitora w standardzie VESA 600x400, bezpośrendio pod lub nad monitorem
- Kompatybilność z zestawem głośnikowym o rozstawie otworów pomiędzy 115 mm do 680 mm
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Głośniki |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 715 x 403 mm |
| Waga | 1.9 kg |