Producenci
Techly Uchwyt sufitowy 37-70 cali 50kg regulacja
Opis
- ICA CPLB-946S to teleskopowy uchwyt sufitowy o pełnym zakresie ruchu, zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wszechstronność i uniwersalną kompatybilność.
- Umożliwia pochylanie ekranów w dół lub obracanie bez użycia narzędzi.
- Zawiera VESA, pasującą do każdego telewizora LCD o przekątnej 37" - 70" lub monitorów o wadze do 50 kg.
- Regulowana wysokość dla idealnego ustawienia telewizora.
- Kanał do zarządzania kablami utrzymuje kable ukryte i zorganizowane.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 680 x 435 x 1128 mm |
| Waga | 6.875 kg |
| Pozostałe parametry |
|