Producenci
Techly Uchwyt sufitowy LCD/LED 37-70cali czarny 50kg
Opis
Uchwyt sufitowy LCD/LED 37-70cali 50kg
- Umożliwia bezpieczny montaż sufitowy wyświetlacza LED/LCD lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Wbudowany system organizacji przewodów
- Regulacja długości
- Możliwość montażu na sufitach pochyłych (+/- 60°)
- Regulacja kąta pochylenia oraz obrotu
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt sufitowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Długość: 1278-1778 mm |
| Waga | 7.902 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta pochylenia względem płaszczyzny sufitu: +60° do -60° |