Producenci
Techly Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 40m 4Kx2K
Opis
Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 40m 4Kx2K
- Wzmacnia sygnał HDMI wysokiej rozdzielczości 4K umożliwiając jego przesył na odległość do 40m
- Zapewnia ostry, czysty sygnał z Playstation, Xbox, Blu-ray, przystawek STB, odbiorników satelitarnych oraz innych źródeł sygnału
- Obsługa rozdzielczości 4K@60Hz jak również HDR YUV 4:4:4, wideo HD 3D oraz Głębi kolorów (24-bitowa/piksel)
- Pełna zgodność z HDCP dla ochrony transmisji high-definition oraz zapewnienia wysokiej jakości odbioru
Dane techniczne
| Zastosowanie | Wideo |
| Porty wejścia | 1 x HDMI |
| Porty wyjścia | 1 x HDMI |
| Akcesoria w zestawie | - Wzmacniacz HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 28 x 51 x 13 mm |
| Waga | 0.051 kg |
| Pozostałe parametry | - Obsługa rozdzielczości do 4Kx2K@30/60Hz |