Producenci
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG Kamera kopułkowa na zewnątrz z funkcją noktowizji FullHD WiFi
Opis
Kamera kopułkowa z funkcją noktowizji 3MP Wi-Fi
- Rozdzielczość wideo FullHD 2304x1296 z maks. 20 kl./s
- Wykrywanie ruchu do ~15m z automatycznym nagrywaniem
- Szeroki kąt widzenia 86° w poziomie i 46° w pionie
- Obrót (355° w poziomie i 90° w pionie)
- 6x czerwona dioda IR LED świecąca (850nm) do ~15m dla czarno-białego widzenia nocnego
- 6x biała dioda LED (4W, 200lm, 6000K°) ~15m do kolorowego widzenia w nocy
- Odległość transmisji WiFi do max. 30m (otwarte pole)
- Użyj jako dodatkowej kamery do TX-128 lub jako samodzielnej kamery
- Znakomity kolorowy czujnik CMOS 1/2,9 cala (3 MP)
- Bezpłatna aplikacja Security Premium z dostępem na całym świecie [iOS i Android]
- Pobieranie nagrań przez APP na smartfona
- Funkcja alarmu (wiadomość push) w smartfonie
- Wbudowany mikrofon i głośnik do dwukierunkowej komunikacji
- Obsługuje karty MicroSD(HC/XC) o pojemności do 128 GB (klasa 10) do lokalnego nagrywania
- Kompresja wideo H.264/H.265 (zajmujące niewiele miejsca nagrania o wysokiej jakości)
Dane techniczne:
- Przetwornik obrazu: 3MP 1/2,9" CMOS
- Obiektyw: f=4mm, stała ostrość
- Kąt widzenia kamery: poziomo: 86°/pionowo: 46°
- Minimalne oświetlenie: tryb kolorowy: 0,05 luksa; Tryb nocny: 0 luksów z 6x diodą IR lub 6x białą diodą LED
- Zasięg podczerwieni: ~15m; IR 850nm, Biały 4W, 200lm, 6000K
- Kąt obrotu: Poziomo: 0-355°; Pionowo: 0-90°
- Rozdzielczość wideo: HD (2304x1296), płynna (640x360)
- Liczba klatek na sekundę / format wideo: 20 kl./s / .TS
- Źródło dźwięku: Wbudowany głośnik
- Standard kompresji dźwięku: G711A/AAC-8K16bits
- Głośnik: 8 2W
- Wi-Fi: 2,4 GHz 802.11b/g/n
- Bezpieczeństwo Wi-Fi / odległość: WPA2 / maks. 30m
- Moc wyjściowa max: 100mW
- Detekcja ruchu: Odległość: ~15m (otwarta przestrzeń)
- Obsługuje karty MicroSD(HC/XC) do 128 GB (FAT32/exFAT) (klasa 10)
- Rozmiar pliku: Noc: Noc; B/W: 2-4 MB/min (32 GB = 7 dni ciągłego nagrywania) / dzień; kolor: 3-5 MB/min (32 GB = 5 dni ciągłego nagrywania)
- Zużycie energii: Dzień 4 W / Noc 8 W
- Zasilacz: DC 12V/1A, puste złącze 5,5 x 2,1 mm
- Długość kabla: 1,1 m
- Stopień ochrony: IP66
- Materiał: tworzywo ABS, metal aluminiowy
- Wymagania systemowe: Aplikacja Security Premium: iOS 13.0 lub nowszy; Android 10.0 lub nowszy / EN, DE, FR, ES, IT, NL, SE, DK, NO, FI, CZ, PL
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Typ kamery | Miniaturowa |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | CMOS |
| Obiektyw | f=4mm, stała ostrość |
| Kąt widzenia pionowy | 90 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 355 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0.05 lx |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo / Odleglość WiFi: WPA2 / max. 30m |
| Protokoły sieciowe | Sieć: 2.4GHz 802.11b/g/n |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Zasilanie: DC 12V/1A, złacze puste 5,5 x 2,1 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wymiary urzadzenia: (D z antena) 26 / (D bez anteny) 17,5 x (szer.) 14x (wys.) 10 cm |
| Waga | 505 g |