Producenci
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG Kamera poklatkowa FullHD karta do 512GB
Opis
Kamera poklatkowa Technaxx FullHD, 12xAA, karta do 512GB (czarny)
Dane techniczne
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/ 2.7" CMOS 2MP (slabe oswietlenie) |
| Obiektyw | Obiektyw: f=4mm, F/NO1.4, FOV=110°, automatyczny filtr podczerwieni |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Złącza | microSD |
| Złącza | microUSB |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | 12 baterii AA* (*w zestawie); zewnetrzne zródlo zasilania DC6V/1A** [**nie dołączone do zestawu] |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | (D) 12,5 x (SZ) 8 x (W) 15cm |
| Waga | 378 g |
| Pozostałe parametry |
|