Producenci
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG Okulary muzyczne 2W dzwiękowe
Opis
Idealne połączenie słuchawek i okularów
- Głośniki otwarte, nie zakłócają słyszenia otoczenia
- Muzyka lub dźwięk wydobywa się z obu ramion okularów (stereo)
- Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych
- Stylowy i fajny dodatek
Etui w zestawie
Wysokiej jakości twarde etui wykonane z materiału EVA z wewnętrznym materiałem z mikrofibry
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 500 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 dni |
| Wymiary | (D)144 x (SZ)45 x (W)48 mm |
| Waga | 38 g |
| Pozostałe parametry |
|