Producenci
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG Projektor rzutnik HD LED Biało-szary
Opis
Projektor rzutnik multimedialny HD LED Technaxx (biały, szary)
Dane techniczne
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 (HD) |
| Jasność | 2000 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obiektyw | Obiektyw z wieloukładową powłoką kompozytową |
| Zoom | Brak |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 51 dB |
| Pobór mocy | 56 W |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 21 x 14,5 x 7,5 cm |
| Waga | 1.25 kg |