Producenci
Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG Słuchawki z mikrofonem douszne bezprzewodowe MusicMan TWS BT-X49
Opis
Mini bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth TWS Musicman BT-X49
- W pełni bezprzewodowe mini słuchawki Bluetooth TWS. Pozwalają na najwygodniejsze, niczym nie skrępowane słuchanie wysokiej jakości muzyki stereo lub prowadzenie rozmów telefonicznych.
- Składają się z 2 oddzielnych słuchawek dousznych z wbudowanymi akumulatorkami.
- Wyposażone w Bluetooth V4.2 zapewniają wysoką jakość audio oraz zasięg pracy bezprzewodowej do 10m.
- Wbudowane mikrofony (po 1 w każdej słuchawce). Posiadają technologę redukcji szumów i echa.
- Przycisk funkcyjny na obu słuchawkach (odtwarzanie/pauza/włączanie/wyłączanie)
- Wbudowane akumulatorki zapewniają 3-3,5h pracy ciągłej. Przenośna ładowarka zintegrowana z futerałem pozwala na naładowanie słuchawek 2,5 razy.
- Miękkie, wygodne zaczepy na uszy.
- W komplecie: futerał ładujący, kabel do ładowania MicroUSB, 3 pary wkładek dousznych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 12 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|