Producenci
TechniSat Konwerter satelitarny UNIX QUAD LNB
Opis
Konwerter satelitarny 76-4804-00 - UNIX Quad LNB
Wysokiej jakości konwerter satelitarny przeznaczony do użytku z anteną satelitarną wyposażoną w uniwersalny uchwyt konwertera 40mm. Konwerter współpracuje ze wszystkimi odbiornikami DVB-S/DVB-S2. Służy do odbioru programów satelitarnych nadawanych w paśmie Ku.
Zalecany również do odbioru programów w jakości UHD/4K
Wyposażony w cztery wyjścia F do podłączenia do czterech dekoderów/telewizorów lub dwóch urządzeń z tunerem TWIN.
Najważniejsze funkcje:
- Najwyższej klasy wydajność odbioru sygnałów HD i UHD
- Prosty i szybki montaż
- Bardzo niski współczynnik szumów
- Idealny dla instalacji z dwoma dekoderami TWIN
- Do 4 użytkowników
- Niski pobór prądu
Dane techniczne
| Rodzaj | Quad |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz |
| Częstotliwość wejściowa | 10,7~11,7 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 1100~2150 MHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 950~1950 MHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 dB |
| Zysk anteny | 55 dBi |
| Pobór prądu | 180 mA |
| Uchwyt | 40 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Pozostałe parametry | LNB kontrola:
|