Producenci
TechniSat Transmiter FM Digicar 4 BT
Opis
Transmiter FM Digicar 4 BT
Bezprzewodowo przesyła muzykę i połączenia z telefonu do samochodowego systemu audio. W przypadku połączenia przychodzącego, urządzenie automatycznie przełączy się w tryb rozmowy telefonicznej - funkcja zestawu głośnomówiącego. Wbudowany mikrofon dużej mocy, pozwala na bezpieczne prowadzenie rozmów telefoniczych podczas kierowania autem. Odtwarza muzykę z pendrive (do 64 GB, pliki MP3/WMA). Ładowarka samochodowa dla dwóch urządzeń jednocześnie (USB QC 3.0 oraz PD20W). Technologia korekcji echa oraz redukcji szumów dla doskonałej jakości dźwięku Hi-Fi. CzYtelny wYświetlacz LED. Kolorowe podświetlenie nadaje transmiterowi niepowtarzalny wygląd. Funkcja testera napięcia akumulatora.
Najważniejsze funkcje:
- Ładowarka urządzeń mobilnych po USB QC 3.0 i PD 20W
- Obsługa asystenta Siri od Apple
- Strumień dźwięku Bluetooth (odbiór)
- Zestaw głośnomówiący Bluetooth
- Zasilanie elektryczne z zapalniczki (12-24V)
- Transmiter FM
- Odtwarza muzykę z pendrive
- Łatwy montaż
- Kolorowe podświetlenie LED
Dane techniczne
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Pilot | Nie |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 24V |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 12V |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|