Producenci
TechniSat UNIX SINGLE LNB
Opis
Konwerter satelitarny UNIX SINGLE LNB
Wysokiej jakości konwerter satelitarny przeznaczony do użytku z anteną satelitarną wyposażoną w uniwersalny uchwyt konwertera 40mm. Konwerter współpracuje ze wszystkimi odbiornikami DVB-S/DVB-S2. Służy do odbioru programów satelitarnych nadawanych w paśmie Ku
- Zalecany również do odbioru programów w jakości UHD/4K
- Wyposażony w jedno wyjście F do podłączenia dekodera lub telewizora z wbudowanym tunerem satelitarnym.
Dane techniczne
| Rodzaj | Full band (single) |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 10,7~11,7 GHz |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 1100~2150 MHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 950~1950 MHz |
| Stosunek f/D | 0,5~0,7 |
| Współczynnik szumów | 0.1 dB |
| Pobór prądu | 120 mA |
| Uchwyt | 40 mm |
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność powietrza 10 ... 90 % Temperatura otoczenia -30 ... 70 °C |
| Średnica | 40 mm |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | LNB kontrola
|