Producenci
Thermaltake Chłodzenie CPU Contac 9 (wentylator 92mm, TDP 140W)
Opis
Chłodzenie CPU Contac 9 (wentylator 92mm, TDP 140W)
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1366 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 40 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 3 |
| Poziom hałasu | 15.8 dB |
| Wymiary | 139,5 x 100 x 71.6 mm |
| Waga | 420 g |