Producenci
Thermaltake Chłodzenie CPU - Frio Extreme Silent (140mm Fan, TDP 165W)
Opis
Thermaltake Frio Silent 14
Cechy główne:
- Wentylator 140 mm
- Aluminowy radiator (0.4 mm)
- 3 Heatpipes o średnicy 8 mm
- PWM oraz LNC
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1366 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 300 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 71.24 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 3 |
| Poziom hałasu | 19.3 dB |
| Wymiary | - Wymiary radiatora: 160 x 150 x 40 mm |
| Waga | 620 g |
| Pozostałe parametry | - Prędkość wentylatora z LNC: 300~700 RPM, Normalnie 500~1200 RPM |