Producenci
Thermaltake Chłodzenie CPU Riing Silent 12 RGB edycja Sync (wentylator 120mm, TDP 150W)
Opis
Chłodzenie CPU Riing Silent 12 RGB edycja Sync (wentylator 120mm, TDP 150W)
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1366 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 13 dB |
| Wymiary | 159 x 140 x 74 mm |
| Waga | 825 g |