Producenci
Thermaltake Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm Miedź
Opis
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 81.96 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 7 |
| TDP | 250 W |
| Poziom hałasu | 23.9 dB |
| Wymiary | 148,6 x 146,6 x 188,5 mm |