Producenci
Thermaltake Chłodzenie procesora UX 200 ARGB Lightning (120mm, TDP130W)
Opis
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 43.34 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Poziom hałasu | 26.33 dB |
| Wymiary | 127 x 76 x 153,5 mm |
| Waga | 770 g |