Producenci
Thermaltake Chłodzenie procesora - UX100 ARGB Lighting
Opis
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 38.82 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 0 |
| Poziom hałasu | 26.92 dB |
| Wymiary | 122,3 x 122,3 x 66,1 mm |
| Waga | 410 g |
| Pozostałe parametry |
|