Producenci
Thermaltake Chłodzenie wodne - TH420 V2 ARGB (3x140mm) miedziany blok CPU
Opis
Chłodzenie wodne TH420 V2 ARGB (3x140mm) z miedzianym blokiem CPU.
Thermaltake, renomowany producent, zadbał o najwyższą jakość wykonania tego produktu. Radiator o wymiarach 456 x 139 x 27 mm zapewnia doskonałe chłodzenie, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania komputera, zwłaszcza podczas intensywnego użytkowania. Miedziany blok CPU gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła, co przekłada się na stabilną pracę procesora.
Jednym z atutów tego chłodzenia wodnego jest jego wszechstronność. Kompatybilność z gniazdami procesorów, takimi jak AM2, AM3, AM4, AM5, LGA1150, LGA1151, sprawia, że bez względu na model płyty głównej, będziesz mógł cieszyć się efektywnym chłodzeniem. Dzięki temu produktowi twój sprzęt będzie działał wydajnie nawet podczas długotrwałego obciążenia.
Dodatkowym atutem chłodzenia TH420 V2 ARGB są trzy wentylatory o średnicy 140 mm, które nie tylko skutecznie chłodzą, ale także dodają estetyki. System podświetlenia ARGB pozwala dostosować oświetlenie do swoich preferencji, tworząc unikatowy wygląd komputera.
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 84.72 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 34.7 dB |
| Wymiary | Radiator: 456 x 139 x 27 mm |