Producenci
Thermaltake Chłodzenie wodne - Toughliquid 240 EX Pro ARGB (2x120mm) miedziana blok CPU
Opis
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.8 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 0 |
| Poziom hałasu | 22.6 dB |
| Wymiary | 276 x 120 x 27 mm |