Producenci
Thermaltake Core V21USB 3.0 Window (200mm), czarna
Opis
Obudowa Thermaltake Core V21 Micro - wersja Window
Cechy główne:
- Możliwość montażu płyty głównej pionowo lub poziomo
- Możliwość łączenia w stos (2 sztuki)
- Zoptymalizowane chłodzenie
- Wiele opcji rozbudowy
- Budowa komorowa
- Certyfikacja chłodzenia cieczą (LCS)
Dane techniczne
| Typ obudowy | Cube Case |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 336 x 320 x 424 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Pozostałe parametry | - Wewnętrzne miejsca montażowe 3.5" umożliwiają montaż dysków 2.5" |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe informacje o chłodzeniu | Obsługiwane miejsca montażowe wentylatorów: |