Producenci
Thermaltake Core X71 Full Tower USB3.0 Tempered Glass - Black
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 14 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 677 x 250 x 511 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Pozostałe parametry | - Panel boczny: szkło hartowane (4mm grubości) |