Producenci
Thermaltake Klawiatura gamingowa - Tt eSports Commander Pro Combo
Opis
Dane techniczne
| Separator | Klawiatura |
| Separator | Mysz |
| Model | Commander Pro Combo |
| Model | Commander Pro Combo |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|