Producenci
Thermaltake Klawiatura gamingowa - Tt eSports Level 20 GT RGB Black Cherry MX Blue
Opis
Dane techniczne
| Model | Level 20 GT RGB Cherry MX |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 482 x 186 x 44 mm |
| Waga | 1.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|