Producenci
Thermaltake Massive 20 RGB (10~19", 200mm Fan, LED) mesh
Opis
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 17.4 |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 18,6" |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 18,4'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 18'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 19'' |
| Przekątna ekranu | 18.5'' |
| Przekątna ekranu | 17.1'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Chłodzenie | Tak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 600 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Hub USB | Nie |
| Przepływ powietrza | 64 cfm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 20 cm |
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Wymiary | 471 x 354.5 x 46.5 mm |
| Waga | 1520 kg |
| Pozostałe parametry | - Prąd znamionowy 1,2 A |