Producenci
Thermaltake Mysz Tt eSPORTs - NEMESIS SWITCH RGB PMW 3360
Opis
Mysz Tt eSPORTs - NEMESIS SWITCH RGB PMW 3360
Dane techniczne
| Model | NEMESIS SWITCH Optical RGB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 12 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 5000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 111 x 88.5 x 38.89 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Unboxing |