Producenci
Thermaltake Myszka gamingowa - Tt eSports Level 20 RGB PMW 3389
Opis
Dane techniczne
| Model | Level 20 RGB Gaming Mouse |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 16000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 128,35 x 67,21 x 46,64 mm |
| Pozostałe parametry |
|