Producenci
Thermaltake Myszka + podkładka Tt eSports Talon Elite RGB Gaming Gear Combo
Opis
Dane techniczne
| Separator | Podkładka pod myszkę |
| Separator | Myszka |
| Model | TALON Elite RGB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Wymiary | 190 x 235 x 2 mm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Kolor | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 5000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 150 g |