Producenci
Thermaltake Obudowa CTE E600 MX Tempered Glass, szklany bok - snow
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Format | ATX |
| Format | E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 11 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (dół) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (dół) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 180 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 180 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Maksymalna długość karty graficznej | 415 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wsparcie wentylatorów: Przód: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm 3 x 140mm ,2x 140mm, 1 x 140mm Góra: 2 x 120mm, 1 x 120mm Bok (M/B Side): 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm 3 x 140mm ,2x 140mm, 1 x 140mm Tył: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm 3 x 140mm ,2x 140mm, 1 x 140mm Dół: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm 3 x 140mm ,2x 140mm, 1 x 140mm
Wielkość chłodnicy: Przód: 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm Góra: 1 x 240mm, 1 x 120mm Bok (M/B Side): 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm Tył: 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm Dół (DIY only): 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm |