Producenci
Thermaltake Obudowa Commander C32 Szkło hartowane ARGB
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 20 cm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 462 x 233 x 507 mm |
| Waga | 7.87 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry |
|