Producenci
Thermaltake Obudowa - H590 Snow Tempered Glass ARGB podświetlenie LED Lightstrip
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 487*216*467 mm |
| Waga | 7.45 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | System chłodzenia:
Wsparcie wentylatorów:
Wielkość chłodnicy:
Maksymalna długość/wysokość:
|