Producenci
Thermaltake Obudowa LEVEL 20 VT MiniITX microATX Tempered Glass - czarna
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Cube Case |
| Typ obudowy | Gaming Cube |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 20 cm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Tytanowy |
| Wymiary | 348 x 330 x 430 mm |
| Waga | 8.66 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Wentylacja:
Maksymalna wysokość/długość:
|