Producenci
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała
Opis
Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2
Dane techniczne
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 210 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 551 * 342 * 281 mm |
| Waga | 8.3 kg |