Producenci
Thermaltake Obudowa - V150 Tempered Glass
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 * 208 * 398 mm |
| Waga | 5.45 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory
2 x 120mm lub 1 x 120mm
1 x 120mm, 1 x 140mm,
1 x 240mm lub 1 x 120mm
|