Producenci
Thermaltake Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB3.0 - Czarna
Opis
Obudowa Versa XM1 Tempered Glass 120mm Fan USB 3.0
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 12 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 9 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 340 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 150 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 451 x 200 x 398 mm |