Producenci
Thermaltake Obudowa - View 200 ARGB*3 Tempered Glass - Czarna
Opis
Obudowa - View 200 ARGB*3 Tempered Glass
Dane techniczne
| Format | Micro ATX |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wentylator | 12 cm |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Format | Mini-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Wymiary | 460 x 210 x 395.3 mm |
| Waga | 5.1 kg |
| Pozostałe parametry | System chłodzenia:
Wielkość chłodnicy:
Maksymalna długość/wysokość:
|