Producenci
Thermaltake Obudowa View 270 Tempered Glass, szklany bok, CT140 Fan - Czarna
Opis
Obudowa View 270 Tempered Glass, szklany bok, CT140 Fan
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | Mini-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 420 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 180 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 456 * 230 * 454 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Pozostałe parametry | Wsparcie wentylatorów: Top: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm 2 x 140mm, 1 x 140mm
Bok: 2 x 120mm, 1 x 120mm
Tył: 1 x 120mm, 1 x 140mm
Osłona zasilcza: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm |