Producenci
Thermaltake Obudowa View 71 Riing Tempered Glass E-ATX Full Tower - edycja Snow
Opis
Obudowa View 71 Riing Tempered Glass E-ATX Full Tower - edycja Snow
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 10 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 10 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 14 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 592 x 274 x 577 mm |
| Waga | 18.9 kg |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zainstalowane wentylatory:
Maksymalne wymiary:
|