Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod NB'ka - Massive 14 rev.2 (10~17", 2x140mm Fan, LED)
Opis
Podstawka chłodząca pod Notebooka Massive 14 rev.2.
- Dwa wbudowane wentylatory LED 14 cm.
- Bardzo duża wydajność chłodzenia
- Ergonomiczna konstrukcja
- Regulacja kąta widzenia
- Łatwe sterowanie z boku
- Regulator prędkości obrotowej wentylatora
- Dwa porty USB 2.0
- Kompatybilność: 10"~ 17"Notebook
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 58.97 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 22.1 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 382 x 262 x 26 mm |
| Waga | 663 g |
| Pozostałe parametry | - Materiał: Mesh + Plastic |