Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod NB'ka - Massive TM (10~17", 2x120mm Fan)
Opis
Podstawka chłodząca pod Notebooka Massive TM
- Massive TM to cienka i lekka podstawka zaprojektowana przez Thermaltake.
- Posiada regulowany czujnik temperatury, wyświetlacz - panel sterowania.
- Aluminiowa konstrukcja sprawia, że podstawka jest wytrzymała.
- Ergonomiczna konstrukcja pozwala na ustawienie wygodnego kąta podstawki.
- Regulowane wentylatory.
- Dwa regulowane wentylatory o wilkości 120 mm (regulacja prędkości za pomocą kliknięcia)
- Regulowany czujnik temperatury - 0 ℃ ~ 99 ℃.
- Kompatybilność: 10"~ 17"Notebook
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 61.27 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 31 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 390 x 277.5 x 49.3 mm |
| Waga | 830 g |
| Pozostałe parametry | - Natężenie znamionowe: 0.46 A |